Strona główna » Uncategorized » Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

blog polski

.

Syria

.

Solidarni z Syrią

.

Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

Agentura banksterów-globalistów szykuje się do kolejnej agresji. Po bandyckich bombardowaniach/agresjach/okupacjach Serbii, Afganistanu, Iraku, Libii nadchodzi kolej na Syrię.

Pretekstem do ataku na Syrię ma być domniemane użycie przez legalne władze Syrii broni chemicznej przeciwko bandytom-„rebeliantom” – szkolonych, dozbrajanych i finansowanych przez żydo-zachodnie marionetki banksterów głównie z Dużego USraela, UK (imperium Rothschilda) i Francji.

Pamiętamy wszyscy, jak propaganda Dużego USraela i całego banksterskiego żydo-zachodu biła pianę na temat sfabrykowanych przez CIA przy czynnej pomocy BND (niemieckojęzycznej przybudówki Mossadu i CIA) „niepodważalnych” dowodów na broń chemiczną, rzekomo masowo produkowaną w Iraku. Wykorzystując ten sfabrykowany oszukańczy pretekst zbrodnicze żydo-NATO zaatakowało Irak, posłało do piachu 1,5 miliona Irakijczyków – a broni chemicznej nie znaleziono do dzisiaj. Oszustwo z „niepodważalnymi” dowodami wyszło na jaw – i nikogo za to nie postawiono przed plutonem egzekucyjnym. Na co za spowodowanie śmierci tylu ludzi w Iraku wszyscy…

View original post 716 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s