Strona główna » Uncategorized » Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

Dołączam się do oskarżeń. Podobnie jak opolczykpl, oskarżam o zbrodnie przeciw ludzkości wszystkich, którzy popierali i popierają morderców finansowanych przez USA i UE a w szczególności: polski rząd i parlament, polski episkopat kościoła rzymsko katolickiego, polskojęzyczne media i ogólnodostepne stacje telewizyjne. Oni są tak samo winni jak ci, którzy to wykonali. To na ich rękach jest krew bestialsko zabitych w Odessie. Również ci, którzy organizowali transporty „pomocy” dla Majdanu nie sa bez winy. To też dzięki nim mordercy i przestępcy z „Prawego Sektora” urośli w siłę. Zdrajcy Polski i Słowiańszczyzny w najlepszym razie będą uciekać.
Wstyd mi za Waszą głupotę i krótkowzroczność bracia Polacy,

blog polski

.

kir zalobny

.

868610_original

.

.

OSKARŻAM

O zaplanowane i przeprowadzone z premedytacją ludobójstwo na prorosyjskiej ludności biorącej udział w pokojowym antymajdanie w Odessie oskarżam:

– bandziorów, zbirów uzurpatorów jewrosrajdaniarzy z kijowskiej junty (to już druga taka masakra w ich wykonaniu – pierwszą była masakra w Kijowie – snajperzy mordercy byli ich ludźmi i strzelali na rozkaz liderów bandyckiego banksterskiego jewrosrajdanu).

– Ukraińskich szowinistów, współuczestników puczu w Kijowie, potomków banderowców, którzy gorliwie kolaborowali z III Rzeszą, a na Wołyniu wymordowali do dzisiaj nieustaloną liczbę bezbronnej ludności cywilej – głównie polskiej. Ale i tysiące Ukraińców nie chcących brać udziału w rzezi, lub pomagających mordowanym banderowska dzicz także bezlitośnie wymordowała. Dzisiejsza banderowska swołocz tamtych ludobójców czci jako bohaterów.

– Kiboli szowinistów ukraińskich, odmóżdżony i zbrodniczy motłoch.

– Podległą pod bandycką juntę uzurpatorów-bandziorów-morderców-jewrosrajdaniarzy milicję w Odessie która brała współudział w ludobójstwie w Domu Związkowca.

.

.

.
OSKARŻAM

Tych którzy bandycki żydo-bankstersko/banderowski pucz w…

View original post 820 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s