Strona główna » Uncategorized » Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

Jeden z najlepszych tekstów

blog polski

.

katolicki patryjotyzm

.

Miliony Polaków uważających się za patriotów (a więc m.in  PiS-owcy, fundamentaliści Solidarności, katolicy przed- i posoborowi, reberydzykowcy, tzw. „pokolenie JP nr 2” i ogromna większość uczestników tzw. „marszu niepodległości” czy „marszu patriotów”) cechuje rusofobia, pro-zachodniość, pro-kapitalizm i żydo-katolicyzm. A przynajmniej niektóre z tych cech. Choć wszystkie one są zabójstwem dla Polski.

Rusofobia

Pełna i wyczerpująca analiza stosunków polsko-rosyjskich oraz zjawiska rusofobii w Polsce zajęłaby całą bibliotekę. Skupmy się więc z konieczności na kilku najistotniejszych sprawach.

O absurdalności rusofobii świadczyć może najlepiej fakt, że Niemców uważa wielu „patriotów” za miejsze zło od Rosjan, a nawet za sojuszników przeciwko Rosji w ramach jewrounii i bandyckiego NATO. Zapomiany został odwieczny niemiecki Drang nach Ost, najazdy cesarzy na Piastów, zapomnieni zostali krzyżacy (Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie) i gangsterskie Królestwo Prus najbardziej prące do rozbiorów Rzeczypospolitej. Zapomniana została Hakata, II wojna światowa i miliony wymordowanych przez III Rzeszę…

View original post 3 230 słów więcej

3 komentarze do “Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

 1. Ale Rosja TEZ ma na koncie potworny ucisk i zbrodnie przeciwko Polakom. Do dzis jest agresywna wobec nas, chyba jednak nieporownanie agresywniejsza niz dzisiejsze Niemcy? Por. wypowiedz Dugina (dla Frondy), czolowego moskiewskiego mysliciela polityczno-nacjonalistycznego, doradcy (?) Putina, ze Rosja nie potrzebuje niepodleglej Polski, ze jest, podobnie jak Niemcy, krajem z „cudowna” zdolnoscia do ekspansji. Zatem czy Polacy to naprawde irracjonalni „rusofobi” bez powodu, czy po prostu narod w sposob racjonalny nastawiony negatywnie, podejrzliwie, do agresywnego, ekspansywnego sasiada, jakim jest Rosja – sasiada z dluga historia morderczego ucisku Polakow, usilowania przerobienia nas na Rosjan? Natomiast DZISIEJSZE nasze pozytywniejsze nastawienie do Niemcow, czy nie jest sluszne i madre? Bo dzisiejsze Niemcy wydaja sie o wiele przyjazniejsze nam, i przynoszace wiecej korzysci, niz Rosja. Polska zawsze byla, i pozostaje, wazna dla Niemiec. CO ma nam do dania dzisiejsza Rosja? CO ma nam do dania kraj, ktorego prezydent, bedac w rocznice rozpoczecia II wojny swiatowej, na WESTERPLATTE, oswiadczyl publicznie, w obecnosci najwyzszych wladz polskich, oraz Kanclerza Niemiec, ze Traktat Wersalski byl bledem? Ten Traktat Wersalski, ktory gwarantowal odrodzenie sie i niepodleglosc Polski. Wybacz, ale to oskarzanie nas o bezpodstawna „rusofobie” przywodzi na mysl oskarzanie nas przez Zydow o bezpodstawny, irracjonalny „antysemityzm.” Na koniec, dziekuje za tekst, i podrawiam.

  • Z tym że Dugin to manipulator, który dawno już nie jest doradcą Putina, wyleciał jak wielu jemu podobnych za nakłanianie do prowadzenia przez Rosję imperialnej polityki wobec sąsiadów.
   Przypominam że to właśnie Dugin nawoływał do rosyjskiej interwencji militarnej w Donbasie, która miała być realizacją zachodniego scenariusza wciągnięcia Rosji do wojny celem jej osłabienia i zniszczenia, scenariusz ten testowano na Rosji już w przeszłości i tylko dzięki Putinowi nie doszło do kolejnej tragedii na skalę światową.
   A tu przykład kolejnego „doradcy” Putina, byłego zresztą: http://xportal.pl/?p=18026 – Rosja: Państwo bez celu
   Szkoda że rzekomo wiedząca co robić armia sowiecka dała się wciągnąć w bezsensowną, kosztowną i długoletnią wojnę w Afganistanie co było jedną z przyczyn osłabienia i upadku ZSRR, który to upadek był jedną największych katastrof geopolitycznych na naszej planecie i jedną z najbardziej dla nas szkodliwych i tragicznych w skutkach. A tacy „doradcy” jak Dugin czy Pawłowski po raz kolejny chcą Rosję wpędzić w ten sam scenariusz i problem.
   Co do traktatu Wersalskiego to on rzeczywiście był błędem, był celowo zle skonstruowany, nadmiernie wysokie reparacje wojenne, odebranie kolonii, uszczuplenie Niemieckich sił zbrojnych i pozbawienie ich ciężkiego sprzętu oraz floty czy odebranie Nadrenii miały spowodować w pierwszych latach po wojnie wzrost nastrojów nacjonalistycznych i rewizjonistycznych i rewanżystowskich wśród Niemców i tym samym wytworzyć podatny grunt po powstanie partii nazistowskiej i przejęcie przez nią władzy. Po prostu ten traktat skonstruowano tak aby ponownie doprowadzić w Europie i na świecie do wojny, która była korzystna tylko i wyłącznie dla międzynarodowej finansjery.

 2. Co do Rosji to masz rację ale tylko w niewielkiej części. Przypominam, że Rosją dlugie lata nie rządzili Rosjanie (np. caryca Katarzyna była Niemką, NKWD które tak naprawdę rządziło po rewolucji bolszewickiej, składało się w niemal 100% z żydów) więc nie można narodowi rosyjskiemu im przypisywać czyichś zbrodni. A co do Niemców to bredzisz. Nasi zachodni sąsiedzi nigdy nie byli nam przychylni i to się ciągnie od ponad 1000 lat. A co się dzieje dziś? Czy to może Rosjanie wykupili i w większości zniszczyli nasz przemysł? Czy to Rosjanie ciągle dopominają się rewizji granic? Czy to Rosjanie wykupują polskie ziemie? Czy to Rosjanie stworzyli faszystowską UE gdzie my jesteśmy parobkami we własnym kraju. Przestań więc powtarzać wyświechtane slogany rodem z TVN czy onet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s